Ekspresy do kawy gastronomiczne

Różne sprawy, nie koniecznie związane z hiphopem

Re: Ekspresy do kawy gastronomiczne

Postprzez gucio » 21 maja 2018, o 10:26

Polecam zajrzeć tutaj: kawa warszawa. Duży wybór kaw z całego świata, w ofercie także ekspresy z możliwością zakupu lub dzierżawy. Moim zdaniem jest to super opcja dla gastronomii, a także na przykład dla biura.
gucio

Sponsor

Sponsor

Postprzez Bengal » 14 cze 2018, o 07:11

Jeżeli szukasz dobrej kawy do ekspresu to tutaj jest moja ulubiona palarnia kawy
która ma ciekawe mieszanki. Polecam Ci mieszankę R-espresso 02.
Bengal

Postprzez Aweri45 » 15 cze 2018, o 08:08

W lokalach gastronomicznych taki ekspres to podstawa. Ja mam podobny u siebie w biurze i chwalę sobie jego stosowanie.
Aweri45

Postprzez Bengal » 11 lip 2018, o 06:27

Najlepsza jest kawa z ekspresu zaraz z rana pita na balkonie kiedy nie nie ma jeszcze tyle samochodów na ulicach i można posiedzieć w ciszy. Uwielbiam takie poranki, a kawę to polecam świeżo paloną. Najlepiej po przez kuchenkę indukcyjną (tutaj strona gdzie kupić taką kawiarkę)
Bengal

Postprzez loveera » 17 sie 2018, o 17:52

Ja właśnie poszukuję sklepu internetowego, w którym zamówię części do ekspresu. Wczoraj wpadła mi w oko oferta ze strony: https://horecaparts.pl/
Orientujecie się może jak u nich z jakością produktów? Chciałabym mieć pewność, że inwestuję w coś sprawdzonego.
loveera

Poprzednia strona

Powrót do Hydepark