Czy zazwyczaj planujecie swoje wakacje?

Różne sprawy, nie koniecznie związane z hiphopem

Re: Czy zazwyczaj planujecie swoje wakacje?

Postprzez stopka » 11 maja 2018, o 16:22

Chyba każdy w jakiś sposób planuje swoje wyjazdy, chyba że to ma być całkowity spontan, to jasne że wtedy nie :D . Od jakiegoś czasu rozkminiam w jaki sposób zwiedzić USA i wiecie co? Chyba już wiem jak to zrobić niewielkim kosztem a przy okazji przeżyć fantastyczną przygodę. Słyszeliście może o pracy jako au pair https://www.aupair.aifs.pl/ , wydaje się bardzo prosta i przyjemna.
stopka

Sponsor

Sponsor

Postprzez jemie » 11 maja 2018, o 18:15

Od paru lat korzystam z lastminute. Można trafić na naprawdę super tanie okazje i wyloty. Polecam być na walizkach w sierpniu, jest tego na prawdę mnóstwo.

darmowe konto
jemie

Postprzez pokeh » 14 maja 2018, o 18:56

Przestałam planować swoje wakacje jakiś czas temu. Od trzech lat siedzę na walizkach w momencie urlopu i poluje na najlepsze okazje last minute! Super oferty można znaleźć, a wakacje niezapomniane.

pokemon online
pokeh

Postprzez aniatosia » 14 maja 2018, o 20:20

Ja również planuje swoje wakacje na ostatnią chwilę, co się trafi z last minute to się trafi i będę szczęśliwa :)

firmy tworzywa sztuczne
aniatosia

Postprzez Zonky32 » 15 maja 2018, o 10:10

Z reguły staram się zaplanować miejsce docelowe oraz nocleg wcześniej. O reszcie myślę już na miejscu.
Zonky32

Postprzez wilma » 23 maja 2018, o 07:01

Różnie bywa.. czasem planujemy cos z wyprzedzeniem czasem idziemy na żywiol.. Zalezy czy maja byc wakacje w kraju czy zagranica (trzeba patrzec na pogode) i jak stoimy finansowo :P W tym roku mamy zaplanowane w lipcu jechac na Mazury do rodziny i przy okazji odwiedzic park rozrywki http://www.mazurolandia.pl/ bo siostra mówila ze jest pieknie i masa atrakcji wiec i my chcemy zobaczyc to na wlasne oczy :D
wilma

Postprzez Bomba90 » 13 cze 2018, o 18:31

W tamtym roku nie planowałam wakacji tylko skorzystałam z propozycji przyjaciół i pojechałam z nimi do Czarnogóry. To były wspaniałe wakacje, którą organizowała Wytwórnia Wypraw. Udało nam się zobaczyć naprawdę wiele, a i odpoczynek na plaży udało się zaliczyć. Cała grupa była sympatyczna i zgrana a wiele znajomości pozostało do dziś. W. tym roku planuję nową objazdówkę by zobaczyć nowe miejsca z tym znakomitym organizatorem
W pośpiechu nie docenia się cudów.
Bomba90

Postprzez Betti33 » 15 cze 2018, o 16:55

Ze względu na dziecko staram się wcześniej zaplanować noclegi i dojazd. Wcześniej - najbardziej podobały mi się wyjazdy na spontanie.
Betti33

Poprzednia strona

Powrót do Hydepark