Wakacje - gdzie spędzić?

Różne sprawy, nie koniecznie związane z hiphopem

Re: Wakacje - gdzie spędzić?

Postprzez Denorad » 2 cze 2018, o 23:30

A może po prostu w Polsce? Można na przykład zarezerwować jakiś fajny Hotel w Krakowie w centrum miasta i zwiedzić Wawel, Barbakan i na przykład Wieliczkę. Moim zdaniem to świetny pomysł na mały wakacyjny wyjazd!
Denorad

Sponsor

Sponsor

Postprzez cytrynianka » 3 cze 2018, o 08:01

Ja teraz o swoje niepowtarzalne wakacje walczę bo na stronie www.ibis.com/gettosziget trwa konkurs, w którym do wygrania jest dwutygodniowy wyjazd – 7 dni podróży przez Europę i 7 dni pobytu na Sziget Festival w Budapeszcie. Nie wiem czy byliście ale dla mnie to brzmi genialnie :) Zwłaszcza że na festiwalu zagrają między innymi: Lana del Rey, Gorillaz, Arctic Monkeys, Shawn Mendes. No a do tego zasady konkursu nie są skomplikowane bo wystarczy nagrać krótkie video, które przekona głosujących, że to właśnie Ty masz wziąć udział w wyjeździe.
cytrynianka

Postprzez Omer » 3 cze 2018, o 11:11

Mi marzą się wakacje na Cyprze :) Ostatnio nawet znalazłem wiele atrakcyjnych ofert wycieczek do tego miejsca.
Omer

Postprzez wilma » 10 cze 2018, o 20:01

Jak dla mnie to nie ma piekniejszego miejsca jak Mazury :) Przy okazji będąc w tych okolicach warto zobaczyc park rozrywki Mazurolandia http://www.mazurolandia.pl/ by spedzic miło czas w pieknych okolicach i ciekawych miejscach. Dla mnie najlepsza jest walkiria, mąż za to zachycony strzelnicami :D No caly dzien by tam spedzic to mało
wilma

Postprzez marian322 » 11 cze 2018, o 10:12

Najlepsze wakacje zawsze są w Grecji. Od pięciu lat jeżdżę tam z rodziną i zawsze wypoczywamy bardzo przyjemnie.
marian322

Postprzez Bomba90 » 13 cze 2018, o 18:36

Załapałam bakcyla w tamtym roku i w tym roku również jadę na wycieczkę objazdową. Kierunkiem mego wyjazdu jest Gruzja i Armenia, a organizatorem wyjazdu warszawskie biuro podroży Wytwórnia Wypraw. Plan wycieczki bardzo bogaty i atrakcyjnie rozpisany. jestem ciekawa Batumi, Tbilisi czy gór Kaukazu i ukrytych pośród nich skalnych miast.
W pośpiechu nie docenia się cudów.
Bomba90

Postprzez Bromet » 14 cze 2018, o 10:56

Jak co roku spędzam wakacje w Polsce. Tym razem jadę z rodziną na kemping gdzieś nad jezioro.
Bromet

Postprzez Patis34 » 18 cze 2018, o 10:45

Byłam na Korfu i bardzo polecam to miejsce.
Patis34

Postprzez KamilOl » 19 cze 2018, o 13:17

Ja spędzam sobie wakacje w Polsce. Dokładniej w Korbielowie, już kilka razy byłem i bardzo często tam wracam. Dużo ciekawych atrakcji (polecam sobie sprawdzić https://weekendwkorbielowie.pl/atrakcje) oprócz tego nie jest to aż tak popularne miejsce turystyczne więc nie ma dużych tłumów. Jest gdzie odpocząć i dobrze zjeść, dlatego moim zdaniem jest to jedna z lepszych miejscowości żeby jechać odpocząć.
KamilOl

Postprzez mako » 20 cze 2018, o 13:17

witam,
my w tym roku kupiliśmy nowe mieszkanie, znaleźliśmy nasz domek na https://askdom.pl/sprzedaz/mieszkania/bialystok planujemy spędzić całe wakacje w naszym mieszkaniu podczas jego urządzania, oczywiście w planach mamy parapetówkę i grillowanie :D
mako

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark