Usuwanie zmarszczek

Różne sprawy, nie koniecznie związane z hiphopem

Re: Usuwanie zmarszczek

Postprzez DRAGON » 31 mar 2018, o 14:05

Jakiś specjalista powinien się tutaj wypowiedzieć. Nie jest to temat dla zwykłych użytkowników.
w chwili przyjścia na świat człowiek staje wobec skomplikowanej gry planszowej, do której nie dołączono opisu.
DRAGON

Sponsor

Sponsor

Postprzez gucio » 6 cze 2018, o 08:15

Zabiegów, które pozwalają pozbyć się zmarszczek, jest naprawdę dużo. Wystarczy wybrać się do dobrej kliniki medycyny estetycznej, gdzie specjaliści doradzą nam, jakie rozwiązanie będzie dla nas najlepsze. Polecam rzucić okiem na Neo Beauty: http://neobeauty.pl/. Myślę, że ich oferta może Was zainteresować.
gucio

Postprzez Mella35 » 7 cze 2018, o 12:01

Bardzo bolesny jest to zabieg?
Mella35

Postprzez ryszard33er » 7 cze 2018, o 18:11

Słyszałem że wiele klinik w Polsce usuwa zmarszczki bez problemu.
ryszard33er

Postprzez pawelek334a » 8 cze 2018, o 12:50

Ja tutaj wypowiedzi specjalistów nie widzę w ogóle tak naprawdę

Postprzez hoplala » 14 cze 2018, o 18:44

Zawsze można skorzystać z możliwości wykonania specjalistycznego zabiegu, dzięki któremu zmarszczki znikną. Ale też jest inny sposób, mniej inwazyjny, a mianowicie kosmetyki, tylko takie nie z drogerii tylko specjalistyczne z apteki. Na cienie i worki pod oczami to świetnie się sprawdza podobno Remescar https://remescar.pl/ , czytałam sporo o nim bo myślę żemy mamie go zakupić i te wszystkie komentarze tylko mnie zachęciły do tego
hoplala

Postprzez wojciech33wa » 27 cze 2018, o 13:33

Mnóstwo jest teraz klinik co usuwają zmarszczki beż żadnego problemu
wojciech33wa

Postprzez tosiasamosia » 4 lip 2018, o 06:12

Myślę że jeśli na początku zmarszczki nie są aż takie widoczne itd. można na początku samemu starać się zapobiegać i stosować dobre kremy. Ja mam 40 lat i na zmarszczki zaczęłam stosować krem liftingujący i przeciwstarzeniowy Calluna Medica. I zauważyłam ewidentnie dużą różnice, zmarszczki się ładnie wygładziły, moja cera jest nawilżona i odżywiona.
tosiasamosia

Postprzez heniutek » 6 lip 2018, o 11:01

Może się mylę, bo specjalistą nie jestem, ale trochę się nasłucham od swojej żony, która jest kosmetologiem, że największym hitem jeżeli chodzi o zmarszczki, liftingi i tego typu rzeczy są nici liftingujące. Możecie je zobaczyć na stronie https://cosmed24.pl/kategoria-produktu/medycyna-estetyczna/nici-liftingujace-pdo/. Podejrzewam, że w każdym gabinecie medycyny estetycznej jest szansa na zabieg właśnie z użyciem tych nici.
heniutek

Postprzez kwiecien88 » 9 lip 2018, o 19:07

tosiasamosia napisał(a):Myślę że jeśli na początku zmarszczki nie są aż takie widoczne itd. można na początku samemu starać się zapobiegać i stosować dobre kremy.

Wszystko zależy od tego, jakie są nasze oczekiwania - co chcemy przez zabieg medycyny estetycznej osiągnąć. Popularne wśród osób młodych w wieku 25-30 już zabiegi przeciwstarzeniowe (anti-aging), które zapobiegają pogłębianiu się istniejących zmarszczek mimicznych - a młoda skóra ma jeszcze zdolność samo regeneracji. Wtedy wykonuje się najczęściej mezoterapię na twarz, szyję i dłonie. Popularna jest mezoterapia igłowa osoczem bogatopłytkowym, albo zabieg witaminowy z dobraną indywidualnie mieszanką odżywczą, w zależności od potrzeb skóry.
https://www.nowaestetyka.pl/ - medycyna estetyczna we Wrocławiu
kwiecien88

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hydepark