Biżuteria

Różne sprawy, nie koniecznie związane z hiphopem

Biżuteria

Postprzez gucio » 21 cze 2018, o 08:38

Dziewczyny, gdzie zazwyczaj zaopatrujecie się w biżuterię? Czy myślałyście kiedykolwiek o tym, aby tworzyć własną biżuterię? Ostatnio znalazłam w internecie świetne dżety, z których można naprawdę wiele stworzyć. Taka biżuteria będzie na pewno jedyna w swoim rodzaju.
gucio

Biżuteria

Sponsor

Sponsor

Re: Biżuteria

Postprzez artur5509 » 22 lip 2018, o 08:54

Znam kobiety co w ogóle nie lubią biżuterii i jakoś żyją w tym kraju. Są też kobiety co mają nadmiar biżuterii na sobie.
artur5509

Postprzez ynos89 » 15 sie 2018, o 22:29

Ja biżuterie kupuje tylko i wyłącznie w sklepie Karkosik. Karkosik jest internetowym sklepem jubilerskim, w którym znajdziecie w zasadzie każdą biżuterie i przedział cenowy produktów jest bardzo duży i tym samym każda z Was znajdzie produkt, który będzie jej odpowiadał cenowo. Jestem ogromną fanką ich kolczyków a szczególnie kolczyków z tej oferty https://www.karkosik.pl/21-zlote-kolczyki
ynos89

Postprzez J-Roc » 16 sie 2018, o 10:31

Do wykonywania biżuterii na własną rękę wypadałoby jednak mieć sporo umiejętności oraz talentu, dlatego dużo lepszym rozwiązaniem jest otworzenie własnego sklepu i kupowanie biżuterii oraz innych modnych dodatków za pośrednictwem różnych hurtowni. Sprzedaż hurtowa zegarków jest czymś, czym zajmuje się wiele firm. Nietrudno jest więc nawiązać współpracę z kimś, kto byłby w stanie sprzedać poszczególne dodatki za dość rozsądne pieniądze.

;)
"You know what I'm saying?"
J-Roc

Powrót do Hydepark