Taras - pytanie o rolety

Różne sprawy, nie koniecznie związane z hiphopem

Taras - pytanie o rolety

Postprzez Bengal » 24 sie 2018, o 06:13

Szukam sposobu na zacienienie tarasu. Jest naprawdę duży, przestronny, sporo czasu poświęciłam na jego urządzenie i aranżację. Teraz wygląda idealnie, ale jak zwykle musi być jakaś przeszkoda. W słoneczne dni nie za bardzo da się wytrzymać na kompletnie niezacienionej przestrzeni. Jak uzyskać trochę cienia? Markizy, parasole, czy może rolety na taras – miał ktoś takie rozwiązania? Czy rolety tarasowe są sporo droższe od tych, które montuje się normalnie we wnętrzu na oknach?
Bengal

Taras - pytanie o rolety

Sponsor

Sponsor

Re: Taras - pytanie o rolety

Postprzez sylwek332 » 9 wrz 2018, o 08:40

Znam ludzi co w ogóle nie mają tarasu w swoim domu i jakoś funkcjonują. Po drugie nigdy z takich osób nie powinno się śmiać.
sylwek332

Postprzez ynos89 » 13 wrz 2018, o 02:41

Ja nie do końca chce kupić rolety, chce kupić refleksory i szukam produktów wysokiej jakości po przystępnej cenie. Sprawdzałem dziesiątki ofert, czytałem sporo opinii na temat poszczególnych z nich i najlepiej wypada firma Grako ze swoją ofertą refleksorów dostepną tutaj http://www.grako.pl/pl/offer/oferta/refleksol . Kojarzycie te produkty? Może macie je na swoich tarasach? Jeśli tak, bardzo proszę o opinię na ich temat. Na pewno pomoże mi ona w dokonaniu ostatecznego wyboru.
ynos89

Postprzez HopHop » 9 paź 2018, o 09:09

Jeśli chodzi o zacienienie tarasu to faktycznie markiza będzie najlepsza. Weź też pod uwagę, że z reguły na tarasie jest duże okno więc też warto zamontować tam rolety bowiem markiza nie zabezpieczy dobrze okna przed dużym słońcem. Jesli okno jest bardzo duże możesz zamówić rolety na wymiar. Firma Deco Design oferuje wykonanie dowolnych rolet na zamówienie. Na stronie znajdziesz katalog materiałów z których robione sa rolety.
HopHop

Postprzez artur4432 » 9 paź 2018, o 11:34

Nie widzę w tym wątku żadnej odpowiedniej odpowiedzi.Może wreszcie ktoś coś odpowie na ten temat.
artur4432

Postprzez gucio » 12 paź 2018, o 08:02

Na tarasie to Ty przede wszystkim musisz zadbać o dobrą moskitierę. Latem nie wyobrażam sobie życia bez moskitiery - owady są przecież dosłownie wszędzie! Dlatego zainteresuj się bliżej tematem i zajrzyj tutaj. Uważam, że to bardzo ważna kwestia.
gucio

Powrót do Hydepark