Szukam ubezpieczenia domu

Różne sprawy, nie koniecznie związane z hiphopem

Postprzez Sieffh4 » 12 wrz 2018, o 15:50

Hej. Mam do Was pewne niezwykle znaczące dla mnie zapytanie. To znaczy, czy ubezpieczaliście kiedyś swoje mieszkania? W necie udało mi się znaleźć niezmiernie dużo zestawień tego typu i trudno jest podjąć jakąś decyzję. Zastanawiam się czy takie coś byłoby ok ubezpieczenie domu na ubezpieczeniaonline.pl. Co na ten temat sądzicie?
Masz tempo jak krzyżówka genetyczna żółwia że ślimakiem
Sieffh4

Sponsor

Sponsor

Re: Szukam ubezpieczenia domu

Postprzez adam3434 » 13 wrz 2018, o 07:16

Teraz naprawdę jest bardzo duży wybór jak chodzi o firmy ubezpieczeniowe.Sam ostatnio przypadkowo natrafiłem na niesamowitą ofertę.
adam3434

Re: Szukam ubezpieczenia domu

Postprzez ynos89 » 12 paź 2018, o 10:04

Z tego co się orientuję, to oferta ubezpieczeniowa „Cztery Kąty”, którą można uzyskać u https://www.gothaer.pl/ jest całkiem sensowna – sprawdź sobie, może akurat Cię zadowoli, kto wie. Składka nie jest specjalnie wysoka w stosunku do korzyści oraz potencjalnych rekompensat, które możesz otrzymać w tym pakiecie. Gothaer to w ogóle bardzo porządna firma, trzeba to im szczerze przyznać – ja co prawda z „Czterech Kątów” nie korzystałem (jeszcze) ale mam u nich ubezpieczenia komunikacyjne i nie jestem w stanie złego słowa powiedzieć. Zresztą na polskim rynku są już ponad 20 lat, mogą też pochwalić się paroma wyróżnieniami (Gwiazda Obsługi Jakości w 2017 roku i bodaj w 2015 dostali Turbinę Polskiej Gospodarki), więc to jak najbardziej o czymś świadczy, prawda?
ynos89

Powrót do Hydepark