A może trening z trenerem personalnym?

Różne sprawy, nie koniecznie związane z hiphopem

Re: A może trening z trenerem personalnym?

Postprzez tomaszsports45 » 18 wrz 2018, o 20:20

Jeśli nie wiesz w jaki sposób zacząć, jak ułożyć trening, jakie ćwiczenia dobrać i masz problemy z motywacją to trener personalny będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Wiem co piszę, bo sam zaczynałem wielokrotnie, a po miesiącu dawałem sobie spokój. Dopiero kiedy zdecydowałem się skorzystać z usług trenera osobiste to moja przygoda z systematycznymi ćwiczeniami nabrała rozpędu i dziś nie mogę bez nich żyć. Zatem polecam i winien jestem podziękowania temu Panu - http://maciejkrysiak.pl/ - bo to on zmienił moje nastawienia i wiele mnie nauczył.
tomaszsports45

Sponsor

Sponsor

Postprzez carsmall » 19 wrz 2018, o 20:39

Chciałabym lecz niestety mnie na niego nie stać. Muszę sama uporządkowywać swoją dietę i sama dopasowywać sobie ćwiczenia na siłowni.
carsmall

Postprzez poli89 » 11 paź 2018, o 17:38

Taki trening i pomoc trenera to świetny pomysł, jeśli jeszcze do końca nie wiemy, jak wykonywać odpowiednie ćwiczenia. Musicie jednak wziąć pod uwagę, że po takich treningach będzie Was wszystko boleć, bo niestety początki są najgorsze, ale z każdym bóle można sobie poradzić. Wiecie, jakie świetne właściwości posiada magnez? Jeśli jeszcze nie, to musicie sobie o tym przeczytać na stronie http://zechsal.pl/ i musicie sprawdzić żel magnezowy.
Ostatnio edytowano 17 paź 2018, o 07:38 przez poli89, łącznie edytowano 1 raz
poli89

Postprzez OzilekPL » 11 paź 2018, o 18:54

Jak na siłownię to tylko trening z trenerem personalnym. Samemu można sobie łatwo kontuzję wyrobić
OzilekPL

Postprzez Denorad » 12 paź 2018, o 11:49

Ja o wiele bardziej wolę ćwiczyć w domowym zaciszu. Właśnie przeglądam sobie jeśli chodzi o bieżnie domowe ranking na jednej ze stron w internecie i zastanawiam się, którą z nich kupić. Ktoś z was ma może u siebie w domu taki sprzęt i może mi coś doradzić odnośnie wyboru?
Denorad

Postprzez Jodelek » 14 paź 2018, o 21:26

Myślę że szczególnie jako początkujące osoby na siłowni odczujemy pomoc trenera w doborze ćwiczeń
Jodelek

Postprzez aniadygala » 16 paź 2018, o 12:25

Bardzo dobry pomysł na początek, jeśli możemy sobie na to pozwolić, mniejsze ryzyko kontuzji.
aniadygala

Poprzednia strona

Powrót do Hydepark