Kobiece zakupy przez internet?

Różne sprawy, nie koniecznie związane z hiphopem

Re: Kobiece zakupy przez internet?

Postprzez kazik333 » 2 lis 2018, o 09:50

Kobieta przez internet w ogóle teraz nie kupuje według mnie.
kazik333

Sponsor

Sponsor

Postprzez krisu » 6 lis 2018, o 15:53

Ja bym potrzebował waszej pomocy :) otóż chce w sklepie Brendi kupic kurtkę dla mojej siostry na urodziny. Mam problem z wyborem pomiedzy płaszczem a kurtką, i tutaj i tutaj są modele które bardzo mi sie podobają. Siostra ma 22lata, jak myślicie co było by lepsze? kurtka czy płaszcz? do mnie osobiście troche bardziej przemawia płaszcz ze względu na zasłonięte nerki, ale co wy o tym sądzicie?
krisu

Postprzez Olgierd64 » 7 lis 2018, o 08:16

Kobiety uwielbiają kupować przez internet. Uważam, że nie ma nic w tym dziwnego.
Olgierd64

Postprzez gucio » 7 lis 2018, o 10:27

Ja uwielbiam kupować wszystko w internecie bo nie przepadam za chodzeniem po zatłoczonych sklepach. Z reguły wybieram sklep https://mirapolnext.pl/ bo ma duży wybór wszystkiego. Jest to sklep ogólnobranżowy więc większość potrzebnych nam rzeczy można kupić za jednym zamachem i jedną przesyłką :)
gucio

Postprzez ola_z_printu » 8 lis 2018, o 09:30

Zdecydowanie, zakupy online to jest to! Świetnie sprawdzają się podczas kupowania prezentów.
Ja polecam stronę Printu, zamówisz u nas fotoksiążkę, która jest świetną pamiątką !
Sprawdź-->https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/wakacje-last-minute
ola_z_printu

Poprzednia strona

Powrót do Hydepark