Filmowanie wesel i ślubów

Pochwal się swoją stroną internetową. W zamian mile widziane zamieszenie na Twojej stronie informacji o naszym forum :)

Postprzez Bengal » 2 lut 2016, o 08:55

Przedstawiam ciekawą stronę: wideofilmowanie wesel Warszawa.
Jak łatwo się domyślić, strona przedstawia na usługi wideofilmowania, z których mogą skorzystać pary młode biorące ślub na terenie Warszawy. Gorąco polecam.
Bengal

Sponsor

Sponsor

Re: Filmowanie wesel i ślubów

Postprzez dujumin » 1 mar 2016, o 12:04

Ciekawe jaki mają cennik, niedługo będzie mi potrzebny dobry fotograf jednak nie chcę przepłacać.
dujumin

Postprzez Denorad » 13 cze 2018, o 16:26

A co sądzicie o takim rozwiązaniu na wesele ak filmowanie z powietrza? Z tego co sie orientowałem to w okolicach Rzeszowa Dronsfera filmowanie z powietrza oferuje na prawdę na wysokim poziomie i paru moich znajomych bardzo polecało ta firmę. Myślicie, że taka relacja z lotu ptaka to dobry pomysł na ciekawą pamiątkę z tego dnia?
Denorad

Postprzez mczay » 14 cze 2018, o 21:39

Tylko czy filmowanie jest konieczne? Nie wydaje mi się… Myślę, że sam fotograf wystarczy – dodatkowo, proponowałbym Ci dodatkowo zdecydować się na wynajem budki fotograficznej. Takich firm, które specjalizują się w ich wynajmie jest od groma. Ja, proponuję Ci abyś skorzystał z oferty firmy https://freakfotobudka.pl/pl/
mczay

Powrót do Wasze strony WWW