Prowadzenie własnej działalności

Różne sprawy, nie koniecznie związane z hiphopem

Postprzez rafalowski » 27 kwi 2018, o 14:43

Przymierzam się do założenia jednoosobowej firmy, jednak obawiam się, że nie podołam w kwestiach księgowości i rozliczeń. Dlatego na pewno będę musiał zlecić obsługę finansową komuś z zewnątrz. Lepiej zdecydować się na księgową, która działa na własny rachunek, czy może lepiej udać się do biura rachunkowego, które oferuje kompleksową obsługę? Macie jakieś doświadczenia z księgowymi?
rafalowski

Sponsor

Sponsor

Re: Prowadzenie własnej działalności

Postprzez J-Roc » 23 maja 2018, o 11:29

Trochę według mnie zależy od tego, jak duża jest firma, ale w większości przypadków lepiej jest zlecić takie zadania jakiejś znającej się na rzeczy firmie, bo tych na chwilę obecną nie brakuje. Dla mojej stosunkowo niewielkie działalności ogromnym wsparciem okazał się KORF, czyli sprawdzone biuro podatkowe Wrocław. Takie firmy bardzo rzetelnie podchodzą do księgowości i innych tego typu spraw, więc można liczyć na sprawną pomoc w tym zakresie. Oczywiście można zatrudnić własnego księgowego, ale nie zawsze jest to dobrym rozwiązaniem.

;)
"You know what I'm saying?"
J-Roc

Postprzez afbet » 1 cze 2018, o 15:33

Włąsna DG to wiele obowiązków
afbet

Postprzez cytrynianka » 12 cze 2018, o 06:02

My do takich spraw też mamy księgową, lepiej mieć kogoś pewnego. A poza tym pamiętaj żeby zadbać o reklamę, też najlepiej powierzyć ją specjalistą. Ja na http://www.izisport.pl/ zamawiam takie gadżety ze spersonalizowanymi nadrukami żeby zachęcić klientów i zainteresować ich firmą
cytrynianka

Postprzez Limi34 » 12 cze 2018, o 13:20

Ja korzystam z pomocy księgowej, której jestem bardzo wdzięczna za wszelką pomoc przy papierach.
Limi34

Postprzez gucio » 11 lip 2018, o 15:09

Powinieneś zainwestować w gadżety reklamowe. Moim zdaniem to jedna z najbardziej skutecznych reklam. W ten sposób mozesz trafić do sporej liczby potencjalnych klientów. Z tego co widziałam tutaj https://taniegadzety.pl/ , to mają spory wybór różnych gadżetów. Mogą to być nawet długopisy ale zawsze coś.
gucio

Postprzez Helvi34 » 12 lip 2018, o 13:46

Pomoc księgowej jest w tym momencie obowiązkowa.

___

elektryk ozorków
Helvi34

Postprzez konrad451 » 17 lip 2018, o 18:58

Tworze biuro dla mojej firmy, ktora bardzo dobrze sie rozwija . Moj dobry kolega polecil mi strone http://sklep.lobos.pl/tablice/flipcharty,cat226510.html, poniewaz sam regularnie korzysta z ich sklepu i mowi ze maja najlepsza cene. Zdecydowanie sie z nim zgadzam, poniewaz wybor jest ogromny, moge w jednym sklepie kupic wszystko.
konrad451

Postprzez Wieli35 » 18 lip 2018, o 05:30

W chwili obecnej bardzo warto założyć działalność ze względu na to, że jest ulga na start, która jest bardzo pomocna.

Postprzez niezgodna » 18 lip 2018, o 11:53

W zależnosci od tego jaką działalność prowadzisz wizerunek twojej firmy jest bardzo ważny, polecam Ci do biura zakup bardzo gustownej wykładziny http://jaan.waw.pl/wykladziny-obiektowe.html Dzięki której twoje biuro będzie wyglądać profesjonalniej. Taka wykładzina jest bardzo dobrej jakości i łatwo utrzymuje się ją w czystości. Warto dowiedzieć się o ofertę.
niezgodna

Następna strona

Powrót do Hydepark