Remont domu

Pochwal się swoją stroną internetową. W zamian mile widziane zamieszenie na Twojej stronie informacji o naszym forum :)

Re: Remont domu

Postprzez poler » 10 paź 2017, o 11:21

Bardzo fajne strony i porady dotyczace remontu! Duzo pozytecznych rzeczy sie dowiedzialem :D
poler

Sponsor

Sponsor

Postprzez mayuu » 11 paź 2017, o 17:17

To prawda, ja to samo. Trzeba teraz znaleźć okazję by wiedzę wykorzystać w praktyce :D
mayuu

Postprzez Madziax2 » 13 paź 2017, o 07:57

Jeśli chodzi o remont to jestem za tym aby zawsze był on zaplanowany Dzięki temu można oszacować siły, odpowiedzieć sobie na pytanie czy jest się w stanie coś zrobić samemu czy raczej przydałoby się zatrudnić fachowca. I w ten sposób na przykład przy malowaniu pokoju można oszacować, że jedyny koszt to kupno farby na przykład z http://nobiles.pl/produkty/sciany-i-sufity/ , bo można na to porwać się samemu i nikomu nie płaci się za robociznę. Ja na przykład porywamy się na coraz to nowsze rzeczy. Dzięki oglądaniu różnych tutoriali ostatnio kładłam płytki na schodach i panele na korytarzu. Ale wracając do planowania remontu to dzięki dokładnemu zaplanowaniu można wcześniej odłożyć pieniądze i na końcu remontu nie łapać się za głowę, że wyszło tak drogo. Dzięki takiemu planowaniu także można zaoszczędzić, bo tak jak ja można przez oglądanie tutoriali nauczyć się paru rzeczy i w czasie remontu zrobić je samemu przez co oszczędza się na robociźnie.
Madziax2

Postprzez terma82 » 17 paź 2017, o 15:31

Super opcje na remonty dajecie !
terma82

Postprzez Serwacy » 27 paź 2017, o 10:09

Remont domu to spore wyzwanie no i trzeba mieć sporo gotówki pomijam tutaj opcje zadłuzenia sie. Warto zadbac też o wygląd zewnętrzny budynku, pomocne są w tym przypadku farby zewnętrzne a także zadbac o dobre docieplenie budynku. Ja korzystam z materiałow budowlanych firmy Bolix. Serdecznie polecam.
Serwacy

Postprzez resef » 4 gru 2017, o 10:20

Robię remont domu i zastanawiam się jakie ogrzewanie zamontować, lepiej kominek gazowy czy może elektryczny? Albo klasyczny na drewno? Czytałem o tym na http://najlepszykominek.pl/o-czym-nalezy-pamietac-wybierajac-kominek/, ale z chęcią dowiem się jakie wy macie zdanie na ten temat. Z góry dziękuję za pomoc :)
resef

Postprzez szaddannik » 29 gru 2017, o 12:52

Własnie od jakiegoś już czasu planuje remont u siebie w domu i przeglądam sobie oferty sklepów z asortymentem narzędziowym. Trafiłam na cos takiego http://ms-service.pl/narzedzia/item/21- ... idowe.html . Powiedzcie mi jesli sie na tym znacie do czego te ampułki sie przydają, bo strasznie mnie to ciekawi!
szaddannik

Postprzez arnol545 » 29 gru 2017, o 19:06

a ile taki remont trwa

Postprzez monkey » 27 sty 2018, o 21:05

No mnie chyba właśnie najbardziej przerażał ten czas remontu. Robilismy generalny remont łazienki a wszystkim zajmował się mąż. W sumie to przyznaje nie wierzyłam aż tak w jego mozliwości. Bo ogarnął się z tematem dosłownie w tydzień. Ale sam kładł armaturę i płytki na ścianach. Ja tylko wybierałam materiał i zamawiałam kolejne a to narzedzia a to kleje. Naprawde poszło sprawnie - wszystko w sumie dostalismy kompleksowo na viplazienka.pl Bardzo sprytnie realizowali zamówienie
monkey

Postprzez KamilaKO » 12 lut 2018, o 21:03

Remont to dośc ciężka sprawa, ja zawsze biorę do tego firmę
KamilaKO

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wasze strony WWW