Remont domu

Pochwal się swoją stroną internetową. W zamian mile widziane zamieszenie na Twojej stronie informacji o naszym forum :)

Remont domu

Postprzez wistermar » 1 lut 2016, o 12:17

Przy remoncie domu warto pomyśleć o zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań. Jednym z nich może być magnetyzer - visterma.pl Urządzenie zmiękcza kamień kotłowy, rozpuszcza i w efekcie wypłukuje z instalacji wodnej. Instalacje
wodne dotknięte zjawiskiem kamienia kotłowego powodują straty energii (wzrost kosztów) i spadki ciśnienia.
wistermar

Remont domu

Sponsor

Sponsor

Re: Remont domu

Postprzez dujumin » 29 lut 2016, o 21:36

Jakie to są koszty? Tak średnio? Poza tym ile można zaoszczędzić?
dujumin

Postprzez Oliwa » 16 kwi 2016, o 04:32

A czy ten zabieg można stosować na zlewozmywaki granitowe jednokomorowe tak aby ich nie uszkodzić?
Oliwa

Postprzez ferdo74 » 2 lut 2017, o 18:45

Jeśli remontujecie dom, to warto zrobić zakupy w tym internetowym sklepie budowlanym: http://e-budowlany.eu/kategoria-produktu/kleje-zaprawy/ . Ja tam ostatnio kupowałem piankę montażową do drzwi i mogę powiedzieć, że była naprawdę dobrej jakości. A Wy, gdzie robicie takie zakupy: w sklepie stacjonarnym, czy może w sklepie internetowym?
ferdo74

Postprzez BitBit » 2 mar 2017, o 08:56

My przy malowaniu używaliśmy te farby wewnętrzne. Skusiła nas dobra cena w stosunku do doskonałej jakości.
BitBit

Postprzez Bengal » 18 maja 2017, o 05:53

Obrazek
Bengal

Postprzez kopec22 » 19 maja 2017, o 11:33

Możecie polecić jakiegoś fachowca od płytek?

Postprzez Imad » 20 lip 2017, o 09:37

Możecie napisać czy armatura przemysłowa znajdzie zastosowanie a domku jednorodzinnym? Chodzi mi o przyłącza i chcę żeby były najwyższej jakości żebym nie musiał się martwić że będzie jakiś przeciek lub coś w tym stylu. Może ktoś kuż montował takie cuda u siebie. Piszcie będę wdzięczny informacje.
Imad

Postprzez Madziax2 » 21 wrz 2017, o 07:06

Ja jak mam robić w domu remont to się do niego zawsze przygotowuję. Po pierwsze planuje go zawsze na rok wcześniej, nie liczę oczywiście rzeczy, które wychodzą nagle. Odkładam na remont pieniądze, aby nie musieć brać żadnych pożyczek. Do tego czytam takie poradniki w stylu http://nobiles.pl/porady/ aby wiedzieć jak co zrobić. Planuję czy jest mi do tego potrzebna jakaś ekipa remontowa, czy raczej zrobię to sama z pomocą przyjaciół. Czasem się zastanawiam czy ja naprawdę potrzebuje tego remontu, bo wiadomo, że często w czasie remontów wychodzi masa rzeczy do zrobienia i w związku z tym i koszt się podnosi, i czas wzrasta tego remontu. Staram się zawsze robić tylko jedną rzecz. Czyli jak w danym roku robiłam remont kuchni to już nie ruszam się za pokój i zostawiam go na następny rok. Nie lubię remontów w domu i nie za bardzo mi w smak kiedy z jakiegoś powodu remont trwa dłużej niż gdy sobie oszacowywałam czas. Polecam każdemu tak planować remonty wtedy jest mało co do narzekania.
Madziax2

Postprzez jabe39 » 8 paź 2017, o 21:26

Jeśli remont domu to tylko z firmą remontową. zaufana ekipa doskonale sobie poradzi z pomieszczeniami twojego domu. Ja korzystam od lat z usług firmy http://remontnaczas.pl. W swojej ofercie mają mnóstwo przydatnych usług. Polecam ich gorąco ! ;)
jabe39

Następna strona

Powrót do Wasze strony WWW